• YARIM ALTIN
  8.167,00
  % 0,41
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8818
  % 0,21
 • € EURO
  35,2005
  % -0,04
 • £ POUND
  41,6130
  % -0,15
 • ¥ YUAN
  4,5285
  % 0,26
 • РУБ RUBLE
  0,3715
  % -1,24
 • BITCOIN/TL
  2101131,152
  % -2,06
 • BIST 100
  10.728,74
  % -0,10

Dermatolog Dr. Emel Polat Yeni Kliniği Clinique Beaute' Ve ReGen Up-Life'ın açılışını dostlarıyla birlikte gerçekleştirdi

Dermatolog Dr. Emel Polat Yeni Kliniği Clinique Beaute' Ve ReGen Up-Life'ın açılışını dostlarıyla birlikte gerçekleştirdi

Dermatolog Dr. Emel Polat, 20 yıllık deneyimi ve uzman ekibiyle kişiye özel hizmet sunan yeni kliniği Clinique Beaute – ReGen Up-Life  Akatlar’ın açılışını iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü simaların katıldığı bir davetle kutladı.

Soğuk hava koşullarının etkilerini minimize etmek ve cilt sağlığını korumak adına önerilerde bulunan Dr. Emel Polat’ın yeni kliniğini gezen davetliler kış mevsiminde cilt bakımının önemi hakkında da bilgiler aldılar.  Türkiye’nin önde gelen dermatoloji derneklerine üye olan Polat, kliniğinde sadece sertifikalı, test edilmiş ürünler kullanıldığının altını çizmiştir. Güzellik kavramına olan bakış açısını “kişinin hayat kalitesini arttıran tedavi uygulamaları ve kişiselleştirilmiş tıp hizmeti uygulamaları” olarak tanımlayan Dr. Emel Polat, hastalarının soğuk hava şartlarına rağmen canlı, dinç ve enerjik hissetmelerini sağlayacak uygulamalara odaklanıyor.

Yeni Kliniğinde Dermatoloji Hastalıkları, Dermokozmetik uygulamalar dışında, Beslenme ve Diyet, Fonksiyonel Tıp Hizmeti, IV Uygulamalar, Hücrecel Tedaviler ve Plastik Cerrahi ağırlıklı branşların da yer aldığı bütüncül tıp uygulamaları yaklaşımı  ile hastalara hizmet verilmektedir.

Bu uygulamaların yanı sıra Rejeneratif tıp ve hücrecel  tedavi alanında ISSCA (International Society for Stem Cell Application) In Başkanı ve ReGen Kliniklerin  sahibi Sn. Salih Yıldırım – Global Stem Cell Group ile ortaklaşa geliştirdikleri işbirliği kapsamında ReGen-Up-Llife markası adı altında kök hücre tedavileri de yapılmaktadır. ReGen Klinikler uluslararası networke sahip,  dünya genelinde açılmış 8 klinik, 2024 yılında tamamlanacak  10 ayrı lokasyondaki projeler ile toplam 18 kliniğe ulaşacaktır.

Kliniğin Yönetim ve strateji danışmanı Banu Başaran ise; “Regeneratif Uygulamaların, kök hücre tedavilerinin ve kişiye özel uygulanan sağlık hizmetlerinin gelişmeye açık uygulama metodu” olduğunu belirterek;

Clinique Beaute  -Dr Emel Polat ve ReGen Up-Life markasının oluşmasında geleceğe uygun bir konsept ve hizmet alanı yaratarak bu organizasyonun bir parçası olmaktan gurur duyduğunu belirtti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.