• YARIM ALTIN
  7.947,00
  % 0,17
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2052
  % 0,02
 • € EURO
  34,9588
  % 0,22
 • £ POUND
  41,2310
  % 0,35
 • ¥ YUAN
  4,4477
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,3574
  % 0,04
 • /TL
  %
 • BIST 100
  10.899,28
  % 0,04

Minycenter, istikrarlı büyüme stratejisini devam ettiriyor

Minycenter, istikrarlı büyüme stratejisini devam ettiriyor

Tekstilden oyuncağa, bebek araç gereçten beslenme ürünlerine yüzlerce marka binlerce ürünü tüketicisi ile buluşturan Gami Giyim, Carters & Minycenter markaları ile Bursa’daki 2. mağazasını Bursa Downtown AVM’de açarak Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 19’a çıkardı.

Carter’s, Oshkosh, Skiphop, Boboli, Stephen Joseph, Rosalita Senoritas gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye’de bulunan tek yetkili distribütörü olan ayrıca Minycenter marka adıyla kendi özel tekstil koleksiyonu sunan Minycenter, müşterilerden gelen taleplere cevap verebilmek adına büyümeye hız kesmeden devam ediyor.

Bursa’nın yeni projesi Downtown AVM’de açılan yeni Carter’s / Minycenter mağazası toplam 167 Metrekarelik alanına sahip.

 

Minycenter E-Ticaret ve Pazarlama Grup Direktörü Necmi Kahraman; ‘Marka bilinirliğimizi ve mağaza sayımızı arttırma yönünde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bursa’daki 2. Mağazamızı açtık ve hedef kitlemizin olduğu lokasyonlarda yeni mağazalar için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Online kanallarımız ile 7/24 müşterimizin hizmetinde olmakla beraber, mağaza sayımızı arttırarak onların ihtiyaçları için en uygun lokasyonlarda yer almaya çalışıyoruz. Açtığımız her mağaza ile, bebek sahibi olmayı bekleyen, bebeğini ve çocuklarını bilinçli büyüten, araştırmayı ve tavsiye almayı seven, nitelikli, fonksiyonel ve kaliteli ürün arayan yeni nesil ebeveynler için kusursuz bir servis sağlamak ana hedefimiz. 2024 yılında da İstanbul ve mağazamızın bulunmadığı şehirlerde yeni mağazalar açarak, tüketicilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz.’ dedi.

 

Gami Giyim Hakkında:

İpek Özilhan Özkan önderliğinde Carter’s markası ile yola çıkan Gami Giyim, 2019 yılında hayata geçirdiği yeni stratejisiyle bebek, çocuk ve ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenilir yerli ve yabancı birçok markayı Minycenter çatısı altında sunmaya başladı. Bunun yanı sıra 2021 yılında  ‘Minycenter’ markasıyla kendi koleksiyonlarını ve tasarımlarını sunmaya başladı.  Gami Giyim’in Minycenter ve Carter’s  olarak; toplamda 19 mağazası bulunuyor. Aynı zamanda Türkiye’deki tüm değerli müşterilerine  minycenter.com.tr ve cartersoshkosh.com.tr ile 7/24 kesintisiz ve güvenli online alışveriş imkanı sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.