• YARIM ALTIN
  8.393,00
  % -1,32
 • AMERIKAN DOLARI
  33,1952
  % -0,11
 • € EURO
  36,0226
  % -0,60
 • £ POUND
  42,8115
  % -0,31
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3772
  % 0,65
 • BITCOIN/TL
  2202954,693
  % 3,39
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Türkiye’nin yerli ve milli markası “Sitrett MX” ödüle doymuyor

Türkiye’nin yerli ve milli markası “Sitrett MX” ödüle doymuyor

İstanbul Doubletree By Hilton Topkapı Otelde düzenlenen “100. Yıl Girişimcilik Ve Proje Ödülleri” töreninde Sitrett MX, “Yılın En Başarılı İnovatif Teknolojik Temizlik Ürünü” ödülünü aldı.

Detay: Savaşların yaşandığı günümüzde, dünya ülkeleri insanlık bakımından büyük bir sınav vermekte. Türkiye’de İsrail-Filistin sorunuyla ilgili en çok konuşulan konulardan biri de tüketici boykotları. Boykota katılanlar, İsrail ile ilişkili olduğunu düşündükleri marka ve ürünlerden uzaklaşma mesajı veriyor.

Buna karşın günümüzün karmaşık sermaye ağları bu boykotların bazı hedeflerini gerçekleştirmesini oldukça zorlaştırıyor. Ancak bu, boykotların boşa yapıldığı anlamına gelmiyor. İnsanlar boykotlara farklı nedenlerle katılabildiği gibi, boykotların tek bir formülü de bulunmuyor. Gerçek bir boykotun yapılabilmesi için ülkenin üretim faktörünün çok güçlü olması gerekiyor. Milli ve yerli ürünler üreterek yapılan boykotlar amacına ulaştırmış oluyor.

Yıllarca süren ar-ge çalışmaları sonucunda, 80’den fazla etkili temizlik ürünü üreten Sitrett MX firması, yerli üretimin ne denli doğru olduğunu kanıtlıyor. “Dünyanın en güçlü zararsız temizlik ürünü” sloganıyla üretimlerine hız kesmeden devam eden firma “Boykot öyle olmaz böyle olur” diyerek, 30’dan fazla ülkeye ihracat yaparak, birçok kategoride ödüllerinde sahibi oluyor.

“3. Uluslararası Elmas Ödülleri 2023” ödül töreninde “Yılın En İnovatif Nano Teknoloji Temizleyici Formülü Markası” ödülüne layık görülen, temizlik ve hijyen sektöründe, doğaya, insana, maddeye zarar vermeyen ürün grubu ile ekosistem kurmayı hedefleyen, sektörün tüm ürünlerini hayatın her alanını kuşatan farklı bir anlayış ile yeniden dizayn eden Sitrett MX, şimdide “100. Yıl Girişimcilik Ve Proje Ödülleri” töreninde “Yılın En Başarılı İnovatif Teknolojik Temizlik Ürünü” ödülüne layık görüldü.

Sitrett MX Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Barış Sütcü ödül konuşmasında; “En güzel boykot daha iyisini üretmekle olur.” dedi.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.